ErrorController
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip" |
| forwarded | "for=46.105.192.42; proto=http; host=groupe-btelecom.fr" |
| host | "groupe-btelecom.fr" |
| remote-ip | "152.42.179.2" |
| remote-port | "52352" |
| user-agent | "python-requests/2.27.1" |
| x-ae | "gzip" |
| x-cdn-any-ip | "46.105.204.30" |
| x-cdn-request-id | "261955605" |
| x-forwarded-for | "152.42.179.2" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "2E69C02A:DABE_91EF25A2:0050_6A0C0E5C_B023:18B8D0" |
| x-ovhrequest-id | "e4f71304ea98ef25c2a046cf0126afb8" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "46.105.192.42" |
| x-remote-port | "55998" |
| x-remote-proto | "http" |
| x-scheme | "http" |
| x-varnish | "261955606" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Tue, 19 May 2026 07:16:44 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20http%3A%2F%2Fgroupe-btelecom.fr%2Flicense.txt%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fgroupuv%2Fwww%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:130" |
| x-debug-token | "838508" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "87e223d52c84857f53ec990d956c1c5a" |
| DATABASE_URL | "mysql://groupuvbtelecom:Btelecom2022@groupuvbtelecom.mysql.db/groupuvbtelecom?serverVersion=mariadb-10.3.34" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster130" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/groupuv/www" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "US" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "United States" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "37.750999" |
| GEOIP_LONGITUDE | "-97.821999" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_FORWARDED | "for=46.105.192.42; proto=http; host=groupe-btelecom.fr" |
| HTTP_HOST | "groupe-btelecom.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "152.42.179.2" |
| HTTP_REMOTE_PORT | "52352" |
| HTTP_USER_AGENT | "python-requests/2.27.1" |
| HTTP_X_AE | "gzip" |
| HTTP_X_CDN_ANY_IP | "46.105.204.30" |
| HTTP_X_CDN_REQUEST_ID | "261955605" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "152.42.179.2" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "2E69C02A:DABE_91EF25A2:0050_6A0C0E5C_B023:18B8D0" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "e4f71304ea98ef25c2a046cf0126afb8" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "46.105.192.42" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "55998" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| HTTP_X_SCHEME | "http" |
| HTTP_X_VARNISH | "261955606" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/license.txt" |
| REMOTE_ADDR | "152.42.179.2" |
| REMOTE_PORT | "34320" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1779175004 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779175004.0349 |
| REQUEST_URI | "/license.txt" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/groupuv/www/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://groupe-btelecom.fr/license.txt" |
| SCRIPT_URL | "/license.txt" |
| SERVER_ADDR | "10.130.40.4" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@groupe-btelecom.fr" |
| SERVER_NAME | "groupe-btelecom.fr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL" |
| UNIQUE_ID | "agwOXBjeeFqlQWEaj6V7BgAAAC8" |
| USER | "groupuv" |
| argc | 0 |
| argv | [] |
Parent Request
Return to parent request (token = c16834)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "e74991" |