n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| destination | "https://groupe-btelecom.fr/owa/" |
| flags | "4" |
| forcedownlevel | "0" |
| isUtf8 | "1" |
| password | "btelecom78@/." |
| passwordText | "" |
| username | "qualite-audit@groupe-btelecom.fr" |
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "198865" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.9" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br" |
| accept-language | "en-GB,en-US;q=0.9,en;q=0.8" |
| cache-control | "max-age=0" |
| content-length | "166" |
| content-type | "application/x-www-form-urlencoded" |
| host | "groupe-btelecom.fr" |
| origin | "https://groupe-btelecom.fr" |
| referer | "https://groupe-btelecom.fr/owa/auth/logon.aspx?replaceCurrent=1&url=https%3a%2f%2fgroupe-btelecom.fr%2fowa%2f" |
| remote-ip | "2603:3:6101:96f0::" |
| sec-ch-ua | "" Not A;Brand";v="99", "Chromium";v="96", "Google Chrome";v="96"" |
| sec-ch-ua-mobile | "?0" |
| sec-ch-ua-platform | ""Windows"" |
| sec-fetch-dest | "document" |
| sec-fetch-mode | "navigate" |
| sec-fetch-site | "same-origin" |
| sec-fetch-user | "?1" |
| upgrade-insecure-requests | "1" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/96.0.4664.110 Safari/537.36" |
| x-forwarded-for | "2603:3:6101:96f0::" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-ovhrequest-id | "19f93690cf4c239f08ff7620200b083f" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
Request Content
Raw
destination=https%3A%2F%2Fgroupe-btelecom.fr%2Fowa%2F&flags=4&forcedownlevel=0&username=qualite-audit@groupe-btelecom.fr&password=btelecom78@/.&passwordText=&isUtf8=1
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Tue, 19 May 2026 06:24:48 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22POST%20https%3A%2F%2Fgroupe-btelecom.fr%2Fowa%2Fauth.owa%22%20%28from%20%22https%3A%2F%2Fgroupe-btelecom.fr%2Fowa%2Fauth%2Flogon.aspx%3FreplaceCurrent%3D1%26url%3Dhttps%253a%252f%252fgroupe-btelecom.fr%252fowa%252f%22%29" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fgroupuv%2Fwww%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:130" |
| x-debug-token | "b1fa31" |
| x-debug-token-link | "https://groupe-btelecom.fr/_profiler/f1ec24" |
| x-previous-debug-token | "f1ec24" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "87e223d52c84857f53ec990d956c1c5a" |
| DATABASE_URL | "mysql://groupuvbtelecom:Btelecom2022@groupuvbtelecom.mysql.db/groupuvbtelecom?serverVersion=mariadb-10.3.34" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster130" |
| CONTENT_LENGTH | "166" |
| CONTENT_TYPE | "application/x-www-form-urlencoded" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/groupuv/www" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,image/avif,image/webp,image/apng,*/*;q=0.8,application/signed-exchange;v=b3;q=0.9" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-GB,en-US;q=0.9,en;q=0.8" |
| HTTP_CACHE_CONTROL | "max-age=0" |
| HTTP_HOST | "groupe-btelecom.fr" |
| HTTP_ORIGIN | "https://groupe-btelecom.fr" |
| HTTP_REFERER | "https://groupe-btelecom.fr/owa/auth/logon.aspx?replaceCurrent=1&url=https%3a%2f%2fgroupe-btelecom.fr%2fowa%2f" |
| HTTP_REMOTE_IP | "2603:3:6101:96f0::" |
| HTTP_SEC_CH_UA | "" Not A;Brand";v="99", "Chromium";v="96", "Google Chrome";v="96"" |
| HTTP_SEC_CH_UA_MOBILE | "?0" |
| HTTP_SEC_CH_UA_PLATFORM | ""Windows"" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "document" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "navigate" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "same-origin" |
| HTTP_SEC_FETCH_USER | "?1" |
| HTTP_UPGRADE_INSECURE_REQUESTS | "1" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/96.0.4664.110 Safari/537.36" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "2603:3:6101:96f0::" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "19f93690cf4c239f08ff7620200b083f" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/owa/auth.owa" |
| REMOTE_ADDR | "2603:3:6101:96f0::" |
| REMOTE_PORT | "52230" |
| REQUEST_METHOD | "POST" |
| REQUEST_TIME | 1779171888 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779171888.5757 |
| REQUEST_URI | "/owa/auth.owa" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/groupuv/www/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "https://groupe-btelecom.fr:443/owa/auth.owa" |
| SCRIPT_URL | "/owa/auth.owa" |
| SERVER_ADDR | "10.130.40.4" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@groupe-btelecom.fr" |
| SERVER_NAME | "groupe-btelecom.fr" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL" |
| UNIQUE_ID | "agwCMHEEA71RrpESbv2vZgAAABc" |
| USER | "groupuv" |
| argc | 0 |
| argv | [] |